за компанијата

Ningbo Сем делови Саладин наоѓа во Ningbo основана во 1974 година.

Ние сме добри во цевчето црева, црева фитинг, испуштање на воздух вентил, туш главата, крајот црева, Брзи порака ... како што е главниот процес на производство врз основа на производство, меѓународна трговија, услуги, дополнети од страна на претпријатието змеј. Тоа е професионална производство и меѓународната трговија услуги.

Кога сме потребни

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • Skype
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05