Вентил

Краток опис:

Вентил за контрола на дел од системот за пренесување на течности. Таа има функции на намалување на-оф, регулатива, пренасочување, countercurrent превенција, стабилизација, пренасочување или прелевање олеснување.


детали за производот

Тагови производ

Вентил за контрола на дел од системот за пренесување на течности. Таа има функции на намалување на-оф, регулатива, пренасочување, countercurrent превенција, стабилизација, пренасочување или прелевање олеснување.


 • Тема:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Кога сме потребни

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • Skype
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05